PIELĘGNIARKA Z POGOTOWIA RATUNKOWEGO DOKONAŁA NAJGŁOŚNIEJSZEGO PRZEŁOMU W LECZENIU STAWÓW , NAWET NIE ZDAJĄC SOBIE Z TEGO SPRAWY.

Irena Sendlerowa

“ Ja tylko dawałam krem na ból stawów. Ale potem lekarze byli zaskoczeni... ”

Irena Sendlerowa jest pielęgniarką pracującą na oddziale urazowym. Dopiero niedawno lekarze zauważyli zdumiewający fakt - wszyscy jej pacjenci znacznie szybciej wracali do zdrowia, nawet po najbardziej skomplikowanych urazach.

Dzięki jej odkryciu, każdy może dziś pozbyć się bólu stawów szybciej niż zwykłego przeziębienia.

Irena Sendlerowa - jest wykwalifikowaną pielęgniarką pogotowia ratunkowego, zwolenniczką medycyny naturalnej, pielęgniarką roku według magazynu medycznego "Health in Motion"

JAK PIELĘGNIARKA ZNALAZŁA NAJLEPSZE LEKARSTWO NA STAWY

Irena Sendlerowa: «Za każdym razem, gdy mieliśmy pacjenta z kontuzją, starałam się najpierw zająć się jego bólem. Do tego celu zawsze używałam kremu na stawy Ostex – jest nieszkodliwy, wykonany z naturalnych składników i doskonale łagodzi ból.

Szczerze mówiąc, nie miałam wtedy pojęcia, jak bardzo jest to skuteczne. Okazało się, że nie tylko łagodzi bóle pleców i stawów, ale także pomaga w rekonwalescencji po urazach. Szybko przenika przez skórę i odżywia dotknięty obszar pożytecznymi składnikami odżywczymi potrzebnymi do rehabilitacji.

Wyjątkowość tego produktu polega na tym, że nie tylko leczy, ale również stymuluje procesy metaboliczne w dotkniętym obszarze. W rezultacie tkanki szybciej się regenerują w naturalny sposób. Ostex jest idealny do leczenia wypukłości i przepukliny, skoliozy, artrozy, zapalenia stawów, zapalenia kaletki maziowej, kifozy innych chorób układu mięśniowo-szkieletowego».

“ Pielęgniarka stała się prawdziwą celebrytką w kręgach medycznych. W końcu przypadkowo znalazła lekarstwo, które stało się największym postępem w reumatologii ostatnich lat. Jeszcze pół roku temu krem Ostex był stosowany przy zwykłych bólach stawów, dziś służy do rehabilitacji nawet najbardziej skomplikowanych, wieloletnich urazów. Teraz możesz raz na zawsze zapomnieć o dyskomforcie spowodowanym bólem pleców i stawów, nawet jeśli cierpisz od lat. ”

Działanie i skuteczność kremu również zgłosił się wyjaśnić uhonorowany reumatolog Sławomir Łazowski, który udzielił ekskluzywnego wywiadu naszej redakcji.

Sławomir Łazowski – jest honorowym reumatologiem, dyrektorem kliniki medycyny regeneracyjnej, autorem 180 publikacji naukowych.

Profesor Łazowski

“ Farmaceutyki okaleczają więcej ludzi niż leczą ”

Sławomir Łazowski: «Nasze ciało jest doskonałym mechanizmem, który jest w stanie sam się zregenerować. Kiedy medycyna nie była jeszcze tak rozwinięta, ludzie byli w stanie utrzymać się na nogach, nawet po ciężkich urazach. I to wszystko bez aptecznych chemikaliów reklamowanych przez niekompetentnych marketingowców - ludzi, którzy nawet nie rozumieją, czym jest fizjologia. Zastanów się: co robimy, gdy w coś uderzymy? Masujemy stłuczone miejsce, aby złagodzić ból.

A gdy zachorujemy na przeziębienie, jemy owoce z witaminą C, która pomaga organizmowi wrócić do zdrowia. To znaczy, że robimy tylko to, co jest konieczne do rozpoczęcia procesu samoleczenia (rehabilitacji). Jakie działanie mają maści z diklofenakiem? Zmniejszają one ból i tymczasowo redukują stan zapalny. ALE TO WSZYSTKO SĄ SYMPTOMY, przyczyna choroby musi być leczona.

Nie wierz reklamom kolejnej cudownej tabletki na stawy. Pamiętaj, że każdy syntetyczny środek jest szkodliwy dla Twojego zdrowia. Owszem, mogą one dać chwilowy efekt, ale po 3-4 miesiącach przyjmowania organizm odrzuci takie chemikalia. Dlatego naturalne środki lecznicze zawsze były priorytetem, ponieważ tylko one mają maksymalną przenikalność. Krem Ostex oparty jest na wyciągu z kwiatu arniki, który był stosowany w medycynie przez tybetańskich mnichów. A w połączeniu z mentolem i organicznym alkoholem fenyloetylowym znacznie zwiększa się działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i regenerujące produktu.

“ Większość ludzi jest uzależniona od pogody - stawy reagują na zmiany pogody, pory roku i ciśnienia atmosferycznego. Udowodniono, że Wrzesień to najkorzystniejszy czas na leczenie stawów. ”

Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że 80% bólu można wyeliminować już po pierwszym zastosowaniu, a na drugi dzień tkanki zaczną się goić i naprawiać. I ta terapia jest odpowiednia dla ludzi w każdym wieku, niezależnie od przyczyny choroby.

Jeśli chcesz zapomnieć o bólu pleców i stawów - najpierw wypróbuj ten produkt. Uwierz mi, kupić Ostex krem jest o wiele tańsze i bezpieczniejsze niż próbować leczyć swoje stawy przez całe życie . Jak myślisz, ile pieniędzy już wydałeś na pozbycie się bólu? I wyobraź sobie, o ile więcej wydasz w przyszłości. Biorąc pod uwagę, że urazy stawów bez rehabilitacji z czasem tylko się pogarszają.

Jeśli ta liczba jest dla Ciebie trudna do wyobrażenia, została już dla Ciebie obliczona. Osoby cierpiące na powszechne schorzenia, takie jak artretyzm czy choroba zwyrodnieniowa stawów, spędzają około połowy swojego życia na łagodzeniu objawów. A co dostają w zamian? Lata i dziesięciolecia męczarni, zamiast wziąć PRAWIDŁOWY KREM i wyleczyć się z tego raz na zawsze.».

“ Tylko oryginalny produkt Ostex ma gwarancję działania. Należy uważać na podróbki. ”

JAK TO DZIAŁA

Ból pleców i stawów może być skutkiem nawet niewielkiego urazu. Bez odpowiedniego leczenia, 9 na 10 z tych problemów przechodzi z fazy przejściowej do fazy przewlekłej, która jest trudna do wyleczenia. Zamiast cierpieć z powodu bólu przez całe życie, możesz pozbyć się go w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Nasze ciało jest zdolne do regeneracji po najgorszych urazach: złamania się goją, rany się goją, a tkanka odrasta. Musimy tylko dostarczyć organizmowi materiałów budowlanych, których potrzebuje, aby się zregenerować. A to jest możliwe tylko poprzez aplikację punktową, czyli wcieranie środka leczniczego w zranione miejsce. A Ostex jest najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem takich problemów - ten krem zaczyna działać głęboko w tkankach,

przyciąga korzystne składniki odżywcze, aby rozpocząć proces rehabilitacji. Najciekawsze jest jednak to, że Ostex zwiększa metabolizm międzykomórkowy aż o 307% , dzięki czemu regeneracja przebiega trzykrotnie szybciej.

W rzeczywistości, krem jest silnym środkiem przeciwbólowym i zawiera witaminy i minerały, których organizm potrzebuje do samoleczenia. Opuchlizna i stan zapalny szybko ustępują, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Na przykład w przypadku bólu pleców, który od czasu do czasu "strzela". Może to być spowodowane deformacją krążka międzykręgowego: zły obrót, przeciąg lub nagła zmiana pozycji i znowu pojawia się ból, który utrudnia poruszanie się. W rzeczywistości 90% osób leczy ten problem preparatami na bazie diklofenaku, ale one tylko likwidują objawy, podczas gdy krem Ostex odpowiada za pełną regenerację tkanek i więzadeł.

NOWOŚĆ! TEST: CZY KREM Ostex BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI

Zaoszczędź sobie czasu na wizytę u lekarza. Wykonaj prosty test, aby dowiedzieć się, czy Twój problem może zostać rozwiązany za Ciebie:

DLACZEGO KONWENCJONALNE METODY LECZENIA CI NIE POMAGAJĄ?

Większość maści aptecznych oparta jest na Chondroitynie. Problem polega na tym, że cząsteczki tej substancji są tak duże, że trudno jest im przeniknąć przez skórę. A jeśli substancja aktywna dostanie się do obszaru dotkniętego chorobą - bez lokalnego przyspieszenia procesów metabolicznych nie będzie po prostu żadnego rezultatu. Dlatego przy stosowaniu maści farmaceutycznych zaleca się uzupełnienie zabiegu o masaż lub ogrzewanie, które w niektórych przypadkach może tylko zaszkodzić.

Kolejna kategoria produktów - leki przeciwbólowe. Ich problem polega na tym, że mogą one zapewnić jedynie tymczasowy efekt. Owszem, ból może ustąpić na kilka godzin, ale w międzyczasie kontuzja będzie się tylko pogłębiać. Dlatego też nawet najłagodniejszy uraz w 6 na 10 przypadków przechodzi w fazę przewlekłą, której zaostrzenie może być obserwowane nawet kilkadziesiąt lat po urazie.

EFEKTY STOSOWANIA KREMU Ostex

Poniżej znajduje się tylko kilka zdjęć pokazujących jak działa Ostex . Ale uwaga - niektóre z tych zdjęć mogą Was zszokować

Kliknij, aby otworzyć obraz

Kontuzja kolana. Czas rehabilitacji 1,5 tygodni

Kliknij, aby otworzyć obraz

Obrzęk płynu śródstawowego. Rehabilitacja w 4 dni

Kliknij, aby otworzyć obraz

Przewlekłe zapalenie kaletki maziowej. Rezultat przyjmowania Ostex przez dwa tygodnie

OTWÓRZ PUDEŁKO I WYGRAJ
RABAT NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE GRATULACJE!

GRATULACJE! Jesteś w grupie szczęśliwych 2%, którym udało się zdobyć ten sam rabat.
Ale pospiesz się, rabat zostanie dezaktywowany za:

Minut Sekund

huf huf